+370 699 95089
info@spynukeitimas.eu

Spynų keitimas
Spynų ir durų remontasVilniujePatirtis
Operatyvumas
Dėmesys

Spynų keitimas, remontas

Pradžia  ⇢  Spynų keitimas, remontas

Spynų keitimas, remontas

Spynų keitimas, remontas

Durų spynos - tai būsto saugumą užtikrinantis kasdien naudojamas mechanizmas, todėl net tvirčiausios žinomų gamintojų spynos netarnuja amžinai ir kada nors sugenda.

Durų spynas keičiame ir taisome apie 20 metų, todėl spynų keitimas bei remontas mūsų išstudijuotas iki smulkmenų. Beveik du spynų keitimo bei remonto dešimtmečiai - tai pakankamas laikotarpis įsitikinti, kad, kilus nors mažiausių spynos rakinimo problemų ar jų prielaidų, visada geriau kreiptis į spynų meistrą, nei imtis veiksmų savo nuožiūra.

Gali būti, kad užteks tik nemokamos spynų remonto meistro konsultacijos. Be to, spynų meistras visada operatyviau sutvarkys spyną, savarankiškai netaisytą patirties neturinčių šeimininkų ir nesugadintą galutinai.

Spynas keičiame bei remontuojame visų durų

Mūsų meistrų spynų keitimo bei remonto ilgametė patirtis leidžia kokybiškai keisti visų Vilniaus miesto įvairių pastatų bet kurių durų spynas į naujas ir kokybiškas, atitinkančias tų durų saugumo lygį ir paskirtį. Jeigu spynos gedimas nežymus arba reikia pakeisti tik kai kurias dalis, tuomet tikslinga spyną remontuoti.

Šarvuotų durų spynų keitimas, remontas

Šarvuotų durų spynos - tai aukščiausio saugumo lygio ir patikimumo spynų klasė. Tačiau šiandien susiduriame su morališkai senstelėjusia šarvuotų durų bei jų spynų karta. Jų keitimas arba remontas reikalauja nemažos patirties ir profesionalumo.

Keičiame visų šarvuotų, arba šarvo, bei nestandartinių durų spynas, pradedant butais ir privačiais namais, visuomeninės paskirties pastatais bei ofisais, namų laiptinių metalo durų kodinėmis spynomis ir baigiant padidinto saugumo pastatų lauko, vidaus bei specialiosios paskirties durų spynomis.

Šarvuotų kiniškų durų spyna

Šarvuotų kiniškų durų spyna

Tvirtos medinės durys su lygiaverčio saugumo spynomis

Tvirtos medinės durys su lygiaverčio saugumo spynomis

Stiklinių durų su rėmu spyna

Stiklinių durų su rėmu spyna

Kiniškų durų spynų keitimas, remontas. Kiniškų šarvuotų durų spynos, kaip ir pačios durys, yra įvairaus patvarumo, kokybės ir šiuos požymius atitinkančių kainų. Lietuvoje dažniau pastebime patrauklaus dizaino, lengvas, pigias kiniškas duris, kurios nėra tokios patvarios ir patikimos, kaip mūsų šalies gamintojų šarvo durys. Be to, kiniškų durų yra kiniškos ir spynos, lūžtančios greičiau, nei kitų užsienio šalių gamintojų.

Prireikus keisti spynas, jų šerdeles ar durų rankenas, dažniausiai tenka atsisiųsti jas iš Kinijos, nes Lietuvos rinkoje šarvuotų kiniškų durų bei jų spynų dalimis beveik neprekiaujama. Kiniškų šarvuotų durų spynų keitimo darbai pasižymi joms būdinga specifika, kurią svarbu išmanyti.

Todėl siūlome ir prašome kviesti spynų remonto meistrą, kol gedimas vos pastebimas, ir kol dar nėra spynų ar durų remonto vilkinimo naujų problemų.

Kitų durų spynų keitimas, remontas

  • Aliuminio durų,- išskirtinio tvirtumo ir patogumo, - spynos
  • Medinių durų, - vidaus ir lauko, standartinių ir nestandartinių, - spynos
  • Plastikinių durų, - vidaus ir lauko, - spynos
  • Stiklinių durų, - berėmių ir su rėmais, - spynos