+370 699 95089
info@spynukeitimas.eu

Spynų keitimas
Spynų ir durų remontasVilniujePatirtis
Operatyvumas
Dėmesys

Durų atnaujinimas, remontas

Pradžia  ⇢  Durų atnaujinimas, remontas

Durų atnaujinimas, remontas

Tvirta plokštelinė spyna su kaiščiais

Tvirta plokštelinė spyna su kaiščiais

Būsto durys su savo spynomis dažnai suvokiamos kaip nedaloma visuma, todėl spynų remontas arba keitimas dažnai tapatinamas su durų remontu arba durų problemų sprendimu.

Dažni pranešimai apie vagystes iš butų bei kitus nusikaltimus, tapę beveik neatsiejama kasdienio mūsų gyvenimo dalimi, turėtų sustiprinti durų ir spynų saugumui skiriamą dėmesį.

Pasirūpinus tvirtomis, kokybiškomis būsto durimis (geriausia šarvuotomis, arba šarvo) su padidinto saugumo spynomis, nesaugių durų bei spynų galimų problemų tikimybė kažkuriam laikotarpiui ženkliai sumažės.

Duris kokybiškai remontuoja, atnaujina ir restauruoja mūsų meistrai, turintys apie 20 metų šioje srityje darbo patirtį. Daugiausiai dirbame Vilniuje. Atliktiems durų remonto darbams suteikiame garantiją, kurios trukmė priklauso nuo konkrečių durų remonto darbų pobūdžio.

Nusidėvėjusių daugiabučio namo medinių durų kodinė spyna, patogi naudoti laiptinės gyventojams ir apsauganti nuo nekviestų svečių

Nusidėvėjusių daugiabučio namo medinių durų kodinė spyna, patogi naudoti laiptinės gyventojams ir apsauganti nuo nekviestų svečių

Remontuojame, atnaujiname ir restauruojame visas vidaus ir lauko įvairios paskirties duris

 1. Butų durys
 2. Daugiabučių namų laiptinių durys
 3. Privačių namų ir pagalbinių pastatų durys
 4. Komercinės paskirties patalpų durys
 5. Gamybinių patalpų durys
 6. Visuomeninės paskirties pastatų durys
 7. Padidinto saugumo pastatų durys

Dažniausiai remontuojame šių medžiagų duris

 1. Šarvuotos, arba šarvo, durys
 2. Metalinės durys
 3. Medinės durys
 4. Nestandartinės visų medžiagų durys
 5. Plastikinės durys
 6. Aliuminio durys
 7. Stiklinės - ištisinio stiklo arba su stiklo fragmentais durys

Durų remonto, atnaujinimo, restauravimo priežastys

 • Durys, panaudotos ne pagal paskirtį, - kai būsto vidaus durys, įstatytos vietoje lauko durų, išsikraipo nuo drėgmės bei temperatūros svyravimų. Priežastis - neišsiaiškinti poreikiai ir, gal būt, laikinas taupumas, garantuojantis vėlesnes papildomas durų remonto išlaidas.
 • Šarvuotos ir masyvios medinės durys, ypač nestandartinės, nekokybiškai pagamintos arba netinkamai įstatytos, gali išsikraipyti nuo savo svorio.
 • Durų paviršius pažeistas mechaniškai - nubrozdintas, suraižytas, supjaustytas.
 • Durų paviršius išblukintas saulės.
 • Durys apgadintos gaisro.
 • Durys, ypač medinės, aplietos aukščiau gyvenančių kaimynų vandeniu, brinksta ir užspaudžia spyną, o džiūdamos išsikraipo.
 • Per silpni, nepritaikyti durų svoriui arba dylantys vyriai gali linkti, ir masyvios medinės bei šarvo durys pamažu kryps.
 • Surūdijusios metalinės durų dalys.
 • Morališkai pasenusios, nusidėvėjusios durys

Net pačios patikimiausios ir šarvuotos durys bei sustiprinto saugumo spynos ne visada apsaugos mūsų būstą nuo išorinių poveikių, kurių negalime prognozuoti, įtakoti ir keisti.

Atsiradus nors mažiausioms durų problemoms, kiekvieno buto šeimininkas sprendžia pats - delsti ir tą problemą gilinti ar pasirūpinti savalaikiu durų gedimų šalinimu. Atkreipus dėmesį į galimą durų ar spynos problemą, kiekviena uždelsta diena gali būti lemtinga: nežinant tikrosios durų ar spynų gedimo priežasties, nenumatysite ir pasekmių, dažnai skausmingų ir nuostolingų.