+370 699 95089
info@spynukeitimas.eu

Spynų keitimas
Spynų ir durų remontasVilniujePatirtis
Operatyvumas
Dėmesys

Importuojamos spynos

Pradžia  ⇢  Populiarios spynos

Keičiame visas spynas

Populiarios spynos

Skandinaviška retro stiliaus spyna

Skandinaviška retro stiliaus spyna

Turėdami apie 20 m. darbo spynų keitimo bei remonto srityje patirtį, kokybiškai taisome ir keičiame įvairios paskirties pastatų vidaus ir lauko durų visas spynas.

Atliktiems spynų keitimo bei remonto darbams suteikiame garantiją, įvertinę durų ir jų spynų eksploatavimo trukmę, nusidėvėjimą, techninę būklę, gamintoją ir kitas aplinkybes.

Keičiamas spynas galima sąlyginai sugrupuoti pagal kelis požymius, į kuriuos atsižvelgiame, parinkdami spyną konkrečioms durims patys arba padėdami užsakovui pasirinkti tinkamą spyną iš gausios jų įvairovės.

Keičiame ir remontuojame visas spynas

Karališkojo rakto sistemos spynos, kai vienas asmuo, pvz., įmonės savininkas, gali vienu raktu atrakinti visų įmonės patalpų duris, tačiau kiti tų patalpų vartotojai gali atsirakinti ne visas, bet tik jiems skirtas patalpas ir panašiai.

Karališkojo rakto sistema patogu naudotis nuomojamų ofisų patalpose, kur pastato administratoriai privalo turėti atsarginius visų biurų raktus avariniam atvejui arba - kad įmonės valytojai nereikėtų nešiotis didelio ryšulio visų kabinetų raktų.

Kiniška šarvo durų spyna tinka tik kiniškoms durims

Kiniška šarvo durų spyna tinka tik kiniškoms durims

Plokštelinė tvirta šarvuotų durų rusiška spyna

Plokštelinė tvirta šarvuotų durų rusiška spyna

Skandinaviška šiuolaikinė saugi spyna

Skandinaviška šiuolaikinė saugi spyna

Lietuvoje populiarios šių šalių gamintojų spynos ir durys:

  • Lietuvoje gaminamos šarvuotų durų spynos : ASSA, ATRA, CISA, DORMA, ELBOR, MOTTURA, SECUREMME
  • Lietuvos gaminamos šarvuotos durys - OHO, PLIENINIS SKYDAS, ŠARVAS, ZABO
  • Lenkijoje gaminamos šarvuotų durų spynos ir šarvuotos durys - GERDA
  • Izraelyje gaminamos šarvuotų durų spynos ir šarvuotos durys: MULTILOCK, SUPERLOCK
  • Skandinaviškos spynos
  • Itališkos spynos
  • Eurospynos
  • Rusiškos spynos
  • Kiniškos spynos
  • Turkiškos spynos

Lietuvoje, t. p. ir ir Vilniaus mieste pagrindinės saugios durų spynos naudojamos skandinaviškos ir eurospynos, o kitų šalių - praktiškai papildomos. Iš Eurospynų populiarios itališkos spynos su kaiščiais (strypais), kurių pasirinkimą siūlome iš 5-6 pavadinimų, arba rusiškos spynos. Itališkos ir rusiškos spynos yra pakankamai tvirtos, saugios ir patikimos.

Esminis išorinis šių spynų skirtumas - skandinaviškųjų spynų šerdis, arba cilindras, yra virš durų rankenos, o eurospynų šerdis, arba cilindras - po durų rankena.

Raktui skirta vieta spynoje rankenos atžvilgiu svarbi tik akivaizdžiai atpažinti spynos gamintoją, tačiau spynos saugumo praktiškai neįtakoja. Spynų saugumą lemia jų konstrukcija, sudėtinių dalių tvirtumas bei rakinimo funkcijos specifika. Pvz., cilindrinių skandinaviškų spynų šerdelė yra dviguba, o eurospynų šerdelė yra viena. Tačiau spynos šerdelė nėra lemiamas spynos saugumo požymis; spynos saugumą ir tvirtumą sąlygoja svarbi visų spynos elementų kokybė ir jų visuma.